RODINNÝ HOTEL S KAVÁRNOU A LETNÍ TERÁSKOU

Hotel Černý kůň je hotel s více jak 30letou tradicí situovaný do příjemného a klidného prostředí Dolního náměstí v centru města Humpolec, které se nachází v srdci kraje Vysočina. V hotelu máme moderně vybavené apartmány a pokoje, kromě ubytování je hostům k dispozici i kavárna s předzahrádkou a v letních měsících i teráska “U Packy” se specialitami z venkovního grilu.
Město i okolí nabízí celoročně nespočet kulturních a sportovních aktivit.


HOTEL NABÍZÍ 2 DRUHY POKOJŮ

V Hotelu Černý kůň Vás velice rádi ubytujeme ať už městem jen projíždíte nebo se plánujete zdržet i na více dnů. Nabízíme dva druhy pokojů, které dělíme na NOVÉ a pokoje STANDARD. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní sprchou a wc, lednicí, bezplatným WiFI připojením, televizí a některé pokoje disponují i vlastní kuchyní. 

pokoje nové

ubytování v nových pokojích

více info

pokoje standard

ubytování v pokojích standard

více info


icn-rezervace.svg REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ icn-rezervace.svg


KAVÁRNA icn-kavarna.svg

V přízemí hotelu Černý kůň naleznete kavárnu, kde si můžete vychutnat výbornou italskou kávu Piacetto, kterou výborně doplňují i sladké dezerty z naší nabídky. Kromě kávy nabízíme i možnost osvěžení naší domácí limonádou, různými míchanými nápoji nebo pečlivě vybranými druhy vín. 

více info

kavárna

letní teráska

TERÁSKA icn-teraska.svg

Každým rokem s příchodem prvních teplých večerů otevíráme letní terásku “U Packy”, kde je po celé léto možnost posedět v příjemné atmosféře u dobrého jídla a pití.

 

více info

letní teráska